Skats uz 2018.gadu

Kadru izmaiņas ar skatu nākotnē un jaunas iespējas pacientiem
     No 2018.gada janvāra valsts paredzējusi Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā apmaksāt 6 speciālistu dežūras 24 stundas diennaktī.
   Intensīva ārstniecības personu piesaiste, ārstniecības darba stabilie rezultāti un pozitīvās atsauksmes no jaunajiem speciālistiem un pacientiem ļāvušas 5 gadu laikā papildināt kolektīvu ar 19 ārstiem, 13 rehabilitācijas speciālistiem, 4 medicīnas māsām un vecmātēm. Tomēr joprojām piedāvājam darbu dažāda profila speciālistiem un medicīnas māsām.
   Nodaļu darba nostiprināšanai esam veikuši pārmaiņas nodaļu vadībā – Dzemdību un ginekoloģijas nodaļu no 1.novembra vada Natālija Gailīte, bet Neatliekamās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļu Ilze Runce. Iepriekš nodaļas vadījušās speciālistes Ilze Smiltāne un Antra Mālniece bez tiešā darba, koncentrēsies uz jauno speciālistu apmācību, vadību un uzraudzību.
  Operējošo ginekologu skaitam pievienojies pieredzējušais Māris Arājs, savu prasmi un labo sagatavotību apliecina trīs šīs specialitātes 4.kursa rezidenti. Ķirurgu rindas papildinājuši kolēģi ar P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pieredzi Aldis Doļģis un Ilze Runce, kuri sniegs arī valsts apmaksātas konsultācijas. Iespēju robežās slimnīcas darbā iekļausies interniste un topošā nefroloģe Aiga Vasiļvolfa, vismaz uz laiku slimnīcā atgriezusies un ģimenes ārstam nepieciešamo praksi iegūs sertificēta pediatre un veselības aprūpes vadītāja Laima Jansone, bet līdzās pieredzējušiem kolēģiem darba prasmes apgūst piecas jaunāko kursu rezidentes pediatrijā, internajā medicīnā un dermatoloģijā.
   Gribētos atgādināt par iespējām, kas tiek izmantotas nepietiekami:
   Maksas ambulatorās konsultācijas divreiz mēnesī sniedz sertificēta gastroenteroloģe un topošā endoskopiste Linda Erne no Liepājas.
Reizi mēnesī slimnīcas rehabilitācijas nodaļā pieņem SIA Tehniskā ortopēdija tehniskais ortopēds Roberts Hrapunovs, kas veic arī podometriju.
Rehabilitācijas nodaļā pacientus pieņem podoloģe Inga Štūlberga, aprūpējot par valsts finansējumu diabēta slimnieku pēdas. Pārējiem klientiem pakalpojumi ir par maksu.
   Valsts finansējums piešķirts bērnu fizikālās medicīnas procedūrām, ko veic fizikālās medicīnas māsa Jana Balode. Par maksu pieejama arī sāls istaba, masāžas.
  Slimnīcas reģistratūrās un informācijas ekrānā un reklāmlapiņās pacienti var iegūt informāciju par sadarbības partnera SIA Veselības centrs 4 speciālistu maksas pieņemšanām Kuldīgas slimnīcā. Šādi pieejamas dermatologa, kosmetologa, vēnu speciālista, proktologa, neiroķirurga, u.c. konsultācijas.
SIA Vizuālā diagnostika radioloģijas nodaļa piedāvā magnētiskās rezonanses un datortomogrāfijas, rentgenogrāfijas, mammogrāfijas, osteodensitometrijas, ultrasonogrāfijas, ehokardiogrāfijas un Holtera monitorēšanas izmeklējumu ar vismūsdienīgāko aparatūru un pieredzējušiem speciālistiem.

Izziņas, reģistratūra         8:00-17:00

Uzņemšanas nodaļa             visu diennakti,